Львівська розробка увійшла до ТОП-25 винаходів 2017 року

logo
155367_lvivska_rozrobka_uvijshla_do_top_25_vinah.jpeg


05.12.2017, 15:38

робот, разработка, ЛьвовРобот львівських розробників увійшов до ТОП-25 винаходів 2017 року. Про це повідомляє ZIK. 

На обкладинці нового номеру журналу TIME – продукт львівських розробників. Робот Jibo увійшов до списку 25-ти винаходів поточного, 2017 року. Його розробкою частково займалась одна з львівських компаній.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати жарти, і таким чином будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду, інформує itcluster.lviv.ua.

Серед інших винаходів у ТОП-25 від журналу Tіме – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, що підтримує ідеальну температуру напою; ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab тощо.

Довідка SQ. ІТ-компанія Waverley Software, що створила робота, займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном, Blockchain consulting та розробкою cloud-рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі.

Робот львовских разработчиков вошел в ТОП-25 изобретений 2017 года. Об этом сообщает ZIK. 

На обложке нового номера журнала TIME – продукт львовских разработчиков. Робот Jibo вошел в список 25-ти изобретений текущего, 2017 года. Его разработкой частично занималась одна из львовских компаний.

Jibo – стационарный робот для дома, который взаимодействует с людьми. Он может распознавать лица и голос, запоминать шутки и таким образом строить настоящие отношения. Он реагирует на окружающую среду – движениями и звуками, может фотографировать вас и напоминать о важных событиях, рассказывать о погоде, информирует itcluster.lviv.ua.

Среди других изобретений в ТОП-25 от журнала Tиме – очки eSight 3, которые помогают ориентироваться в пространстве людям с нарушением зрения; чашку для кофе или чая Ember Mug, что поддерживает идеальную температуру напитка; лифты Thyssenkrupp MULTI, которые передвигаются в разных направлениях, не только по вертикали, но и по горизонтали; смартфон Apple iPhone X; хиджаб для мусульманок, которые занимаются спортом Nike Pro Hijab, и тому подобное.

Справка SQ. IТ-компания Waverley Software, создавшая работа, занимается разработкой мобильных приложений, дизайном, Blockchain consulting и разработкой cloud-решений. Офисы компании расположены в США, Украине и Вьетнаме.


А поділитися?Вам має сподобатись...