«Львівська залізниця» оптимізує перевезення зернових вантажів

logo


«Львівська залізниця» налагоджує тісний зв’язок з відправниками для оперативного вирішення проблемних питань перевезень.

Про це розповів керівник комерційного департаменту «Львівської залізниці» Юрій Іщук, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на AgroTimes.

Крім того, за його словами, на рівні органів місцевої влади проводяться наради, за участі голів ОДА й працівників залізниці, для спільного вирішення певних проблем.

«Останнім часом з’явилася проблема, пов’язана з тяговим рухомими складом. Але оскільки сезонність перевезення вантажів у областях України різна, ми впливаємо на процес перерозподілу шляхом передислокування певної кількість локомотивів, наприклад, на «Львівську залізницю», – зазначив Юрій Іщук.

Так, сьогодні там, де дозволяє профіль, частина вагонів перевозиться американськими локомотивами. Також перерозподіляються маневрові й магістральні локомотиви всередині залізниці між областями, де є на це попит.

Керівник зауважив, що минулий рік був нестабільний щодо проведення ремонту колій, бо він збігався з часом пікових перевезень зернових. Тому наразі на проведення цього заходу виділено найбільше коштів.

«Ми займаємось контролем кожного поїзду. Зокрема, маємо автоматизовану базу даних, у якій відслідковуємо, де затримуються вантажі й точково впливаємо на просування того чи іншого виду рухомого складу», – підкреслив Юрій Іщук.