Львівське АТП-1 заявляє про провокації на свою адресу

logo


20.02.2018, 11:01

атп-1Львівське АТП-1 заявляє про провокації на свою адресу. Зокрема, директор підприємства Орест Хамула заявив, що поширювана в інтернеті інформація про невиплату зарплати на підприємстві – фейк. В АТП пов’язують цю кампанію з тим, що на маршрутках підприємства почали встановлювати датчики контролю рівня палива.

“В інтернеті розповсюдили фейкову інформацію про те, що АТП-1 не виплачує зарплату в повному обсязі і робить це за двома відомостями. Такі дії і розмови – це провокація. Людина, яка поширюэ цю інформацію, – це вигаданий персонаж, якого в штаті АТП -1 немає. Є люди, яким не подобається те, що на маршрутках почали встановлювати датчики контролю рівня палива”, – заявив Хамула.

За його словами, вже 50 машин обладнані датчиками контролю палива. Ці прилади рахують кількість пального, яке повинно бути використано під час руху по маршруту.

“Тим, ​​хто мав понаднормове використання палива, це не сподобалося, адже, як нам відомо, деякі дозволяли собі використовувати паливо в приватних цілях. Тепер це зробити важко, оскільки ведеться облік. Ті, хто має понаднормове використання пального, повинні повертати за нього гроші підприємству”, – зазначив Хамула.

Львовское АТП-1 заявляет о провокациях в свой адрес. В частности, директор предприятия Орест Хамула заявил, что распространяемая в интернете информация о невыплате зарплаты на предприятии – фейк. В АТП связывают эту кампанию с тем, что на маршрутках предприятия начали устанавливать датчики контроля уровня топлива.

“В интернете распространили фейковых информацию о том, что АТП-1 не выплачивает зарплату в полном объеме и делает это по двум ведомостям. Такие действия и разговоры – это провокация. Человек, который распространил эту информацию, – это вымышленный персонаж, которого в штате АТП-1 нет. Есть люди, которым не нравится то, что на маршрутках начали устанавливать датчики контроля уровня топлива”, – заявил Хамула.

По его словам, уже 50 машин оборудованы датчиками контроля топлива. Эти приборы считают количество горючего, которое должно быть использовано во время движения по маршруту.

“Тем, кто имел сверхурочное использование топлива, это не понравилось, ведь, как нам известно, некоторые позволяли себе использовать топливо в частных целях. Теперь это сделать трудно, поскольку ведется учет. Те, кто имеет сверхурочное использование горючего, должны возвращать за него деньги предприятию”, – отметил Хамула.