Львівське телебачення закрило «Концерт вітань» (Відео)

logo
164225_lvivske_telebachennja_zakrilo_koncert_vit.jpeg


Останній випуск найстарішої програми відбувся 31 грудня.

Про це у коментарі повідомив автор і ведучий програми Петро Остапишин:

«Я працював за угодою, 31 грудня вона завершилась. Новому керівництву моя програма не потрібна, я у них спитав що буде запропоновано телеглядачам середнього і старшого віку. Відповіді не отримав. Я не розумію того, що пропонуватимуть: купуватимуть куплені програми про тварин. А моя програма подобалась багатьом глядачам, приносила кошти, – 20-25 тисяч гривень на місяць», пишуть – Варіанти.

Петро Остапишин наголосив, що «Концерт вітань» був у ефірі 40 років. З 1980-х років програма виходила незмінно щонеділі о 14:00 годині.

«Цю програму з-поміж усіх виготовлених на львівському телебаченні дивились найбільше. У нас були листи з замовленими привітаннями навіть на березень. Але мене попередили що програма не виходитиме, і у останньому випуску, 31 грудня було оприлюднено номери телефонів і попередив, що надалі програма виходити не буде, людям повернуть гроші за замовлені привітання», – розповів телеведучий.

Він також поділився планами трансформувати програму, – запрошувати львівських співаків (Ірину Федишин, Андрія Заліска чи Оксану Муху) аби вони виконували у програмі свої пісні для поважних, заслужених ювілярів.

«Мені вчора сказали, що іншим працівникам вручили «листи щастя», з тим, що ваша посада буде скорочена, а комусь запропонують іншу посаду. Дали час до другого квітня, вибрали якусь команду людей… А я ветеран, уже ні нащо не претендував, тим паче я був поза штатом – на угоді», – констатував Остапишин.

Він додав, що йому запропонували написати проект програми з подальшим надсиланням проекту до Києва:

«Ми її затвердимо, може трохи профінансуємо. А якщо ні – шукайте собі спонсора, працюйте. Але ця угодa буде складена на 2-3 місяці, чи пів року. Якщо програма «не піде» – ми її знімемо з ефіру».


А поділитися?Вам має сподобатись...