Львівське видання заявило про напад на знімальну групу на українсько-польському кордоні

logo
188057_lvivske_vidannja_zajavilo_pro_napad_na_zn.jpeg


Львівське видання «Форпост» повідомило про те, що на знімальну групу з відділу розслідувань сайту напали поляки на українсько-польському кордоні. На своєму сайті видання оприлюднило відео конфлікту, який виник на головній дорозі з села Медика, що в Перемишльському повіті Підкарпатського воєводства, поблизу кордону з Україною.

«Увечері, 15 травня, поблизу українсько-польського кордону на Львівщині поляки напали на журналістів з відділу розслідувань сайту «Форпост», – зазначено на сайті видання.

Відео порталу «Форпост»

Як розповів журналіст Руслан Оруджев, який був учасником конфлікту, 15 травня журналісти поверталася в Україну. Через чергу на пункті пропуску «Шегині-Медика» вирішили переїхати за кількадесят кілометрів на переїзд «Грушів-Будомєж». На головній дорозі з села Медика на перехресті автомобіль журналістів пропустив інший автомобіль, з якого виліз чоловік, який на вигляд перебував у стані алкогольного сп’яніння.

«Починає лупити по дверях та діставатись до водія. Крики: «Бандєровці!», «Ми на своєй стронє», і так далі», – зазначив Руслан Оруджев.

На відео видно, як чоловік намагається влаштувати бійку та чути образливі лайки.

«Дане відео не має на меті розпалювати неприязні українсько-польські стосунки. Їх і так всіма можливими способами розпалює російська пропаганда. Ми лишень частково подаємо відео з фактами приниження за національними мотивами», – зазначено у повідомленні видання.


А поділитися?