Львівські бари віддадуть гроші від продажу коктейлів на благодійність

logo
155853_lvivski_bari_viddadut_groshi_vid_prodazhu.jpeg


Напередодні дня Святого Миколая у львівських барах та кав’ярнях продаватимуть коктейлі, гроші від яких підуть на благодійність. Ініціатива отримала назву «Cheers For Charity».

Акція розпочнеться у п’ятницю, 8 грудня, і триватиме до 17 грудня. Щоби підтримати ініціативу рестораторів, відвідувачам треба лише замовити щось з акційних напоїв. Зібрані гроші передадуть навчально-реабілітаційному центру «Джерело».

«Ми обрали саме алкогольні напої, бо хотіли показати, що люди, які вживають алкоголь, можуть заодно зробити і щось корисне. Це можуть бути коктейлі, глінтвейн чи кава по-ірландськи», – пояснив ZAXID.NET ініціатор акції, львівський ресторатор Чад Зоратлі.

Наразі ініціативу підтримали 10 львівських закладів: «4friends Whiskey Pub», «44 Bar», «Кабінет», «DRUZI Cafe», «L’Apero канапас бар», «Світ кави», «The Room Wine Bar», «БудьMore», «Соус», «Старі мури». Та перелік барів та кав’ярень, що доєднались до акції, буде доповнюватись – слідкувати за цією інформацією можна на сторінці у Facebook.


А поділитися?