Львівські депутати закликали ВР припинити торгівлю з окупованим Донбасом

logo
63568_lvivski_deputati_zaklikali_vr_pripiniti_t.jpeg


На їхню думку, блокада ОРДЛО – ефективний спосіб впливу на проросійських бойовиків.

Львівська облрада закликала центральну владу України припинити торгівлю з тимчасово окупованими районами Донецької та Луганської областей. За відповідне рішення про звернення до очільника країни Петро Порошенка та парламентарів ВР проголосував 51 депутат із 84, повідомляє УНІАН.

Читайте також: Вугільний розріз або Блокада з політичним підтекстом

За словами львівських депутатів, на територію України з непідконтрольних областей потрапляє контрабандна зброя, фальсифікована продукція та наркотики.

“Вважаємо, що в умовах, коли війна, розв’язана Російською Федерацією проти України, продовжується, торговельно-економічні відносини, унаслідок яких бойовики відправляють на підконтрольні Україні території свої товари, мають бути негайно припинені. Тому сприймаємо торговельну блокаду ефективним способом впливу на бойовиків та їхніх російських кураторів”, – йдеться у спільній заяві депутатів Львівської облради.

Читайте також: Блокада залізниці: уряд лякає відключенням світла, а у Раді закликають не торгувати з ворогом

Нагадаємо, деякі чиновники вважають, що необхідно припинити непряме фінансування бойовиків, яке здійснюється шляхом закупівлі вугілля на українських підприємствах, що розташовані на окупованих Росією територіях.

Однак, за словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу призведе до віялових відключень світла по всій Україні. Урядовці переконують, що наявних запасів вугілля вистачить максимум на 45 днів, а нові поставки неможливі через блокаду залізниці добровольцями на Донбасі.

Зазначимо також, що причиною початку блокади ОРДЛО є вимога громадян визнати ці території окупованими, чого наразі українські депутати досі не зробили.


А поділитися?