Львівські десантники перемогли на змаганнях артилеристів

logo
175942_lvivski_desantniki_peremogli_na_zmagannja.jpeg


14:28 14 березня 2018 р.

Артилерійські підрозділи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які виконують завдання за призначенням в районі проведення антитерористичної операції, постійно перебувають у повній бойовій готовності.

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, на сторінці львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Цьому сприяють постійні тренування. Військовослужбовці поетапно виконують усі елементи навчання – від виходу підрозділів у визначені райони, заняття вогневих позицій, умовного виконання завдань. Усі тренування проходять на відстанях від лінії розмежування, визначеними Мінськими угодами». «Під час участі у змаганнях на кращий артилерійський розрахунок серед артилерійських підрозділів оперативно-тактичного угрупов

ання «Луганськ» військовослужбовці гаубичного самохідного-артилерійського та гаубичного артилерійського дивізіонів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади зайняли перші місця, чим черговий раз показали, що військовослужбовці Десантно-штурмових військ завжди попереду», – поінформували також на сторінці львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фоторепортаж зі змагань артилеристів.


А поділитися?