Львівські десантники перетворили військовий артефакт у витвір мистецтва. Фото

logo


Воїни десантно-штурмової роти зі Львова використали боєприпас як полотно для художнього літопису українсько-російської війни.

Найважчі бойові дії у «гарячих» точках на Донбасі хлопці зобразили на хвостовій частині реактивного снаряду від РСЗВ «Смерч», – інформує кореспондент сайту 032.ua з посиланням на Фейсбук-сторінку 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Боєприпас разом з підрозділом пережив у 2014 запеклі бої біля н. п. Побєда, Щастя, Горлівка, Металіста і Луганської ТЕС. Відтак, на ньому вирішили зобразити ці та інші історичні моменти, а також імена загиблих десантників роти.

Висунуту командиром роти Дмитром ідею обговорював весь особовий склад. А втілював у життя — солдат Михайло, упродовж місяця часу, у вільний час від виконання бойових завдань.

Згодом витвір мистецтва планують передати в історичний музей, адже на снаряді зображений бойовий літопис не лише львівських десантників, але й усієї країни.

Джерело фото: 80 окрема десантно-штурмова бригадаДжерело фото: 80 окрема десантно-штурмова бригадаДжерело фото: 80 окрема десантно-штурмова бригадаДжерело фото: 80 окрема десантно-штурмова бригадаДжерело фото: 80 окрема десантно-штурмова бригада

Нагадаємо, у Львові копи святкували Різдво з дітьми.

Читайте також:

Тест: Скільки б ви наколядували, якби були дитиною сьогодні.