Львівські десантники відкрили тренажерний зал для бійців АТО (фото)

logo
lvivski_desantniki_vidkrili_trenazhernij_zal_dlja_bijciv_ato_foto.jpg


У приміщенні школи №100 у Рясне-2 відкрився перший у Львові соціальний тренажерний зал для бійців АТО і молоді, який облаштували львівські десантники

Власними силами та за підтримки меценатів бійці відремонтували приміщення, облаштували роздягальну, душові. Зараз зал уже оснащений 30 сучасними тренажерами, на яких зможуть займатися воїни АТО й місцева молодь.

«У мікрорайоні Рясне-2 взагалі не було жодного подібного спортивного закладу. Тож, відкривши тренажерний зал, ми зможемо вирішити питання зайнятості дітей, особливо під час літніх канікул. Окрім того, школярі, молоді люди зможуть займатися поруч із бійцями АТО, спілкуватися з ними. Думаю, це піде на користь і молоді, а для наших побратимів стане  ще одним елементом соціалізації», – розповів боєць АТО, представник ГО «Союзу Ветеранів Десанту» Віталій Свінціцький.

тренаж

Загалом десантники планують відрити шість подібних закладів – у кожному з районів Львова.

Зазначимо, що для бійців АТО зала діятиме безкоштовно, інші охочі займатися на тренажерах зможуть придбати абонементи за незначну ціну, що допоможе підтримувати функціонування закладу.

Читайте також:

Loading…

lito1

Loading…


А поділитися?