Львівські готелі впроваджують принцип «нуль відходів»

logo


Львівський туристичний офіс допомагає зацікавленим і відповідальним готелям у навчанні, щоб дізнатись як забезпечити роботу закладу за принципами сталого розвитку, та які з уже існуючих практик відповідають таким.

В серпнізавершився всеукраїнський проєкт «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах Zero Waste & Climate Friendly». У межах проєкту 40 відібраних закладів гостинності з усієї України пройшли безкоштовне навчання та отримали експертний супровід для впровадження безвідходних і кліматично-дружніх рішень. До цього проєкту долучився і львівський готель “Cubby”.

«Сталий розвиток туризму вже давно є в пріоритеті туристичних міст світу. Простими словами, це турбота про громаду імісцевість як бізнесу, який веде там діяльність, так і туристів, які туди приїжджають. Цього року ми почали глибше вивчати досвід інших міст, щоб переймати практики сталого розвитку. Радіємо, що у Львові з’являються бізнеси, які охоче їх впроваджують, а ми можемо їм у цьому допомогти», – розповідає Христина Лебедь, керівниця управління туризму.

До прикладу, сталі практики готелю “Cubby”, які можуть запровадити інші заклади розміщення:

· Зменшення використання води: повторневикористання рушників, наявні тільки водозберігаючі туалети та душові кабіни з низьким тиском води;

· Заощадження електроенергії: наявність ключ-карт та електрики, що контролюється рухом у номерах, лаунж-просторі та всіх зонах загального користування;

· Зменшення освітлення: для 100% освітлення в готелі використовуються світлодіодні лампи, що є енергоефективними, вікна з подвійним заскленням;

· Рослини та кисень: в готелі вирощуються рослини, забезпечується більше свіжогоприродного повітря;

· Місцева їжа: близько 80-90% їжі постачається з львівського регіону;

· Зменшення відходів: у готелі застосовується політика зменшення, переробки, утилізації харчових відходів. Зокрема, замість сервісу «шведський стіл», гостям пропонується опція замовити страви заздалегідь.

· Політика відмови від пластику: готель не пропонує одноразові пластикові ємності із шампунем, кондиціонером чи гелем для душу. Немає також пластикових стаканів, столових приборів чиіншого посуду.

Щоб дізнатись наскільки заклад відповідає критеріям сталого розвитку (готель, ресторан, туристичний інфоцентр, магазин), міжнародна організація “Green Destinations” пропонує пройти безкоштовне самооцінювання в рамках сертифікаційної програми для бізнесу Good Travel Sсan. Це 27 питань із 10 критеріїв сталого туризму (раціональне використання природніх ресурсів, сортування побутових відходів, безбар’єрність, сталий менеджемент тощо). Якщо в результаті самооцінювання закладнабере більше 65%, він отримає можливість зареєструватись на сертифікацію Good Travel Seal Level 1. У разі недостатньої кількості балів, заклад отримає пропозиції для покращення.

Читати далі

Wednesday November 8th, 2023

На Львівщині вперше в Україні запрацювала система «check-in – сheсk-out» в обласному громадському транспорті

Wednesday November 8th,2023

Триває виплата компенсації власникам житла в області, які прийняли переселенців

Wednesday November 8th, 2023

У двох районах Львівщини виставили на онлайн-аукціон земельні ділянки

Tuesday November 7th, 2023

Львівська ОВА запрошує молодих людей взяти участь у стажуванні

Tuesday November 7th, 2023

На Львівщині напрацьовують план заходів з реалізації обласної програмипсихічного здоров’я у громадах

Monday November 6th, 2023

Польські перевізники заблокували три пункти пропуску на Львівщині. Відео

Monday November 6th, 2023

Львівські готелі впроваджують принцип «нуль відходів»

Monday November 6th, 2023

Комісія Львівської ОВА скасувала ремонт внутрішньодворових доріг в Червоноградській громаді на 1,4 млн гривень

Sunday November5th, 2023

Польські перевізники до 3 січня можуть блокувати кордон для українських вантажівок – бояться конкуренції

Friday November 3rd, 2023

Нове медичне обладнання та реновація відділень: триває капітальний ремонт Дрогобицької міської лікарні