Львівські гросмейстери повернулися з «бронзовими» нагородами із командного чемпіонату Європи

logo
148750_lvivski_grosmejsteri_povernulisja_z_bronz.jpeg


Національні шахові збірні повернулися із континентальної першості на острові Крит. Під синьо-жовтими кольорами виступали четверо львівських розумників: Аня Музичук, Мартин Кравців, Юрій Криворучко і Юрій Кузубов. А Олександр Сулипа і Андрій Волокітін входили до тренерського штабу.

Чоловічій команді на початку розумових протистоянь гра не дуже вдавалась і вона втратила навіть теоретичні шанси на «золото». Але відзнаки іншого ґатунку ще можна було здобути і українці зібралися. Юрій Кузубов розповідає: «Мені здається, дуже вплинув вихідний після 5-го туру. Команда прийшла до себе, відпочила. Це, мені здається, пішло команді на користь».

Долю нагород чоловіки вирішували в останньому турі. «Синьо-жовті» уклали мирову із лідерами турніру ‒ азербайджанцями. У підсумку ‒ «бронза» для України. Мартин Кравців зазначив: «В цілому ми задоволені, тому що попадання в трійку ‒ це все таки успішний результат. Зараз дуже багато сильних команд, велика конкуренція».

Жіноча збірна у завершальному раунді розбила Туреччину із рахунком 4:0 і теж замкнула чільну трійку на континентальних змаганнях. Анна Музичук підкреслила : «Напружених турів було багато. Перш за все це, напевно, з нашими основними конкурентами ‒ Росією, Грузією, Польщею. Ну а в останньому все вирішувалося, тому цей тур теж треба окремо відмітити».

Перед командним чемпіонатом Європи Аня Музичук встигла перемогти на особистій першості Старого Світу із рапіду. Другий рік поспіль.


А поділитися?Вам має сподобатись...