Львівські ІТ-спеціалісти створили онлайн-гру, що блокують сайти країни-загарбника

logo


image

Львівські ІТ-спеціалісти створили онлайн-гру для допомоги Україні у боротьбі з російською агресією, граючи в яку навіть діти можуть заблокувати сайти ворога.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ВЦА, передає Укрінформ.

«Гра створена таким чином, що кожен хід гравця наближує сайти окупанта до блокування. Playforukraine.live – числова головоломка, для розгадування якої необхідні лише базові знання арифметики. Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 тис. запитів для блокування сайтів, що обслуговують російську окупаційну армію», – зазначається у повідомлені.

В адміністрації запевняють, що долучитись до гри дуже просто, для цього лише потрібен доступ до інтернету.

«Якщо ви на території України, обов’язково потрібно використовувати VPN. Якщо ви граєте з інших країн, використання VPN не є обов’язковим. Зайдіть на сайт playforukraine.live. Просто залишайте відкритою цю сторінку на своєму комп’ютері або смартфоні, щоб вона автоматично навантажувала сайти агресора. Кількість атак буде в рази вища при використанні десктопної версії (ПК, ноутбуки)», – додається у повідомлені.

Як повідомляв Укрінформ, у Російській Федерації припинив працювати сайт Федеральної служби безпеки. Міністерство цифрової трансформації України повідомляє, що кібервійська продовжують виконувати свою роботу.