Львівські «Карпати» не програли третій матч поспіль

У 22-му турі українcької Прем’єр-ліги львівські «Карпати» зіграли внічию на виїзді з «Дніпром» – 0:0.

У першому таймі команди не відзначилися моментами. «Дніпро» обережно грав першим номером, не особливо ризикуючи через можливі різкі контратаки львів’ян.

Однак вже на початку другого тайму гравець «Карпат» Павло Ксьонз перехопив м’яч і пробив сильним ударом у дальню штангу.

Після цього «Дніпро» почав діяти більш впевнено і створив кілька моментів біля воріт львів’ян. У свою чергу, «Карпати» могли вийти вперед завдяки удару Олександра Гладкого на 71 хв зустрічі, однак голкіпер дніпрян парирував цей удар.

Таким чином, команда Олега Дулуба втримала безпрограшну серію до трьох матчів. У двох попередніх турах «Карпати» обіграли «Олександрію» (1:0), а також «Волинь» (2:1).

Наразі львів’яни займають 10 місце у турнірній таблиці УПЛ.