Львівські “Карпати” програли Володимиру Гудимі $74 000

logo
153817_lvivski_karpati_prograli_volodimiru_gudim.jpeg


29.11.2017, 15:24

"Карпаты", Гудыма, судЛьвівські “Карпати” програли суд у Спортивному арбітражі в Лозанні, де розглядалася справа про спір між клубом і екс-гравцем Володимиром Гудимою. Про це повідомляє ДНК з посиланням на “UA-Football”.

CAS визнав законним рішення Палати вирішення суперечок ФФУ, яка розглядала конфліктну ситуацією з львівським клубом і його колишнім гравцем. Фактично рішення Міжнародного арбітражу збільшує шанси футболіста отримати борг в 74 000 доларів. Також CAS зобов’язав “Карпати” відшкодувати суму всіх судових витрат по справі.

“Рішення Лозанський суду фактично розбиває позицію “Карпат”, які з весни перевели справу в площину цивільних судів і на основі рішення Франківського райсуду Львова вимагали від Палати вирішення суперечок ФФУ переглянути раніше прийняте рішення стягнути з клубу зарплатний борг перед Володимиром Гудимою”, – заявив представник футболіста Андрій Руденко.

Нагадаємо, Володимир Гудима виступав за різні команди “Карпат” з 2007 до 2014 року. У травні “Карпати” прийняли рішення звернутися до Лозанни, будучи незадоволеними рішеннями ФФУ в їх справі проти Гудими, яка постановила виплатити гравцеві гроші за контрактом.

Львовские “Карпаты” проиграли суд в Спортивном арбитраже в Лозанне, где рассматривалось дело о споре между клубом и экс-игроком Владимиром Гудымой. Об этом сообщает ДНК со ссылкой на “UA-Football”.

CAS признал законным решение Палаты разрешения споров ФФУ, которая рассматривала конфликтную ситуацию с львовским клубом и его бывшим игроком. Фактически решение Международного арбитража увеличивает шансы футболиста получить долг в 74 000 долларов. Также CAS обязал “Карпаты” возместить сумму всех судебных расходов по делу.

“Решение Лозаннский суд фактически разбивает позицию “Карпат”, которые с весны перевели дело в плоскость гражданских судов и на основании решения Франковского райсуда Львова требовали от Палаты разрешения споров ФФУ пересмотреть ранее принятое решение взыскать с клуба зарплатный долг перед Владимиром Гудымой”, – заявил представитель футболиста Андрей Руденко.

Напомним, Владимир Гудыма выступал за разные команды “Карпат” с 2007 до 2014 года. В мае “Карпаты” приняли решение обратиться в Лозанну, будучи недовольными решениями ФФУ в их деле против Гудымы, которая постановила выплатить игроку деньги по контракту.


А поділитися?