Львівські “Карпати” виступатимуть з традиційним гербом, а за два роки гратимуть у Прем’єр-лізі

logo


Футбольний клуб “Карпати” зі Львова й далі існуватиме та радуватиме своїх вболівальників якісним футболом та грою. Щоб відродити легенду львівського футболу усіх фанів запрошують на матчі команди.

У четвер, 15 липня, перед стартом сезону відбулася презентація футбольного клубу “Карпати”. Головне завдання, яке було поставлене перед командою – це вихід і першу лігу за результатами сезону та вихід в Прем’єр-лігу у наступному.

Емблема клубу 

Громадська організація, що об’єднує фанів “Карпат” передала клубу право на використання логотипу “Карпат”. У клубі зізнаються, що дякують своїм фанам за висловлений кредит довіри. Вже найближчими днями там планують подамо інформацію про емблему у футбольні інстанції.

Зокрема, відомо, що стадіон “Україна” буде домашнім стадіоном команди у цьому сезоні. Крім цього Львівська міська рада оголосила конкурс на право постійної оренди стадіону з умовою покращення його стану мінімум на 15 мільйонів гривень, і клуб братиме участь у ньому.

Тренувальна база

Дочірнє підприємство клубу “Карпати Арена” проводить підготовчі роботи з будівництва нового спортивно-тренувального центру ФК “Карпати”, перший етап якого передбачає спорудження на земельній ділянці площею 3,5 га будівлі загальною площею майже 3000 м2 та двох футбольних полів із необхідною для обслуговування інфраструктурою. Вже розроблений проект тренувально-рекреаційної бази, розпочато підготовчі роботи, укладено договір з фірмою, що будуватиме базу.

Футболістам основної і молодіжної команд ФК “Карпати” буде створено всі умови для повноцінної підготовки та відновлення: 32 номери для проживання спортсменів та тренерів, навчально-реабілітаційна зона, побутові приміщення та їдальня. Принагідно дякуємо голові Городоцької громади Володимиру Ременяку за сприяння в процесі будівництва, – зазначають у клубі.

Філософія управління

Ми хочемо міняти підходи до функціонування футбольного клубу. В нас не буде почесних президентів. Засновники клубу не будуть втручатись в футбольні справи клубу, давати вказівки тренерам. На період 2021-2024 років затверджено бюджет у розмірі 578 млн грн. У тому числі 106 млн грн у сезоні 2021/22 – з них 65 млн на будівництво бази, – зізнаються у ФК “Карпати”.

Дитячий та жіночий футбол   

В клубу є договір про співпрацю з дитячо-юнацькою спортивною школою “Карпати” – колишнє СДЮШ-4, також розглядаються варіанти співпраці з Львівським коледжем спорту та юнацькими командами різного віку, які там створені. Клуб останні місяці фінансував жіночу футбольну команду “Карпати”, і найближчим часом офіційно створить відповідний підрозділ в структурі клубу.

Футбольний клуб “Карпати” висловлює подяку Львівській Асоціації Футболу та її керівнику Олександру Шевченку за максимальне сприяння у справі відродження львівських “Карпат”, – додали у клубі.

Окрім цього, футбольний клуб запрошує львівських вболівальників на матчі команди, щоб спільно відродити легенду Львова — футбольну команду “Карпати”.