Львівські «Кажани» розгромно поступилися сербській «Войводіні» у першому матчі 1/16 Кубка ЄКВ

Львівські волейбольні «Кажани» вдома зіграли перший матч 1/16 Кубка ЄКВ. На цій стадії їм дістався торішній кривдник ‒ сербська «Войводіна», через яку у попередньому сезоні «вампіри» припинили виступ у єврокубку.

Цього разу львів’яни почали поєдинок невдало. У першому сеті літали низько. Вони ледь стримували опір сербів і поступалися їм із великим відставанням ‒ 16:25. Гравець «Кажанів» Юрій Паласюк зазначив: «Напевно, через те, що зламався основний зв’язуючий, капітан команди, ми трохи хвилювалися, дещо не вдавалося. Тягнуло одне за другим, і так вийшов».

У другому періоді так легко не здавалися. Навіть, коли на табло були загрозливі цифри, ‒ 21:24. Юрій Паласюк розповів: «Ми почали більше в себе вірити. Агресивніше грати в захисті і на подачі». Але цього виявилось недостатньо. Гості взяли верх і в цьому відтинку гри і вже вели 2:0 у матчі.

Наступний сет може вирішити все. «Кажани» починають третій період дуже добре і навіть заробляють гандикап у 5 очок, але нещадно його розтринькують. Гравець «вампірів» Борис Жуков зізнався: «Може, десь зарано розслабилися. Але це навряд чи. Зараз важко сказати, в чому ми помилились. Може, злегка повірили в свою перемогу в цій партії».

Але до перемоги ще дуже далеко. На паркеті вирує справжня драма. Доля сету і всього поєдинку висить на волосині. Ціна помилки може бути надто високою. Перевага переходить від одного суперника до іншого. Але гору бере досвід ‒ 33:31 на користь «Войводіни». Борис Жуков розповів: «Ми десь вже морально підсіли. Бо упустити таку перевагу, практично всю партію вели і вкінці трохи підсіли. У кого нерви міцніші, той і перемагає в таких партіях».

Хоча попереду ще одна гра у Сербії, балканці, схоже, подумки вже у наступному раунді Кубка ЄКВ. Головний тренер «Войводіни» Недзан Османкач підкреслив: «У «Кажанів» велика проблема, без першої зв`язки грати волейбол дуже важко. Я їх вітаю, вони дали максимум. Я дуже задоволений рахунком. Бажаю команді суперника удачі в чемпіонаті і в житті».