Львівські “Кажани” вийшли до півфіналу чемпіонату України з волейболу

Волейбольний клуб “Барком-Кажани” обіграв у домашньому матчі плей-офф “Буревісник-ШВСМ” із рахунком 3:0.

Про це повідомила прес-служба ВК “Барком-Кажани”.

28 березня у Львові відбувся другий матч 1/4 фіналу чоловічої волейбольної ліги України. Місцеві “Барком-Кажани” приймали в гостях чернігівський “Буревісник”.

Цього разу господарі та чинний володар кубку України були явними фаворитами. Львів’яни взяли впевнену перемогу в перших двох сетах. Але певна розслабленість та завчасна віра в остаточну перемогу внесли в гру інтригу.

У третьому сеті “буревісники” змогли вийти вперед із рахунком 21:22. Та завдяки грамотним діям тренерського штабу та вчасному тайм-ауту “Кажани” забрали собі перемогу з рахунком 26:24.

Рахунок по сетах: (25:14, 25:20, 26:24).

Матчі третього етапу чемпіонату (півфінали) відбудуться на початку квітня.

Нагадаємо, що перша гра яка відбулася 24 березня в Чернігові, завершилася аналогічною перемогою львів’ян 3:0.