Львівські комунальники готові до зими

logo
150135_lvivski_komunalniki_gotovi_do_zimi.jpeg


З 13 листопада усі комунальні підприємства Львова, які прибирають вулично-дорожню мережу, перейшли на зимовий режим роботи. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова, передає прес-служба ЛМР.

У випадку інтенсивного снігопаду спеціальна техніка механізовано прибиратиме дороги з 18:00 до 08:00. Шляхово-ремонтні підприємства Львова мають підготувати перелік спеціальної техніки, яка буде чергувати цілодобово.

За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, у Львові є 141 одиниця техніки, яка прибиратиме місто в зимовий період. З них 120 одиниць – це техніка ШРП у районах, 21 одиниця – це техніка Сихівського району. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Цього року за 10 млн грн було закуплено п’ять нових піскорозкидувачів МАЗів і два трактори. Нова техніка обладнана GPS-трекерами.

Для посипання доріг закуплено 15 тис. м3 піскосуміші.

Районні адміністрації міста повинні встановити ящики з протиожеледними матеріалами на підйомах і спусках міста, координувати роботу комунальних підприємств для оперативного прибирання вулиць і площ від снігу та посипання проїжджої частини, насамперед ті вулиці, які є маршрутами пасажирського транспорту.


А поділитися?