Львівські легкоатлети здобули бронзу на загальноукраїнських змаганнях

logo
lvivski_legkoatleti_zdobuli_bronzu_na_zagalnoukrajinskih_zmagannjah.jpg


У місті Кропивницькому Кіровоградської області завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та командний чемпіонат України з багатоборств. Легкоатлетична збірна Львівської області посіла 3-тє загальнокомандне місце в чемпіонаті України серед дорослих, 2-ге місце в заліку серед молоді та 1-ше загальнокомандне місце у чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
фото: loda.gov.uа

фото: loda.gov.uа

Загалом у чемпіонаті України з легкої атлетики та чемпіонаті України з багатоборства взяли  участь понад 350 легкоатлетів у категорії “Дорослі” та понад 200 легкоатлетів у категорії “Молодь” зі всієї України.

Читайте також: Львівські спортсмени привезли срібло з чемпіонату Європи з регбі

У загальному збірна команда Львівської області посіла 3-тю сходинку. У молодіжному чемпіонаті збірна команда Львівщини зайняла друге місце. У багатоборстві наша збірна виборола 1-ше загальнокомандне місце.

Читайте також: Львівський спортсмен привіз дві медалі з чемпіонату Європи з веслування

Чоловіча молодіжна команда Львівщини у естафетному бігу на дистанції 4 х 400 метрів виборола срібні нагороди. Жіноча естафетна збірна у естафеті 4 х 100 метрів стала другою, а на дистанції 4 х 400 метрів виборола золоті нагороди командного чемпіонату України.

Нагадаємо, у п’ятницю, 5 серпня, у Львові відбудеться урочиста церемонія підняття Прапорів з нагоди відкриття Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. У Львові з нагоди старту Олімпійських ігор піднімуть національний стяг.

Опублікувала Юлія Сабадишина


А поділитися?