Львівські ліворадикали анонсували вуличний марш на честь Нестора Махна

logo
35908_lvivski_livoradikali_anonsuvali_vulichnij.jpeg


У неділю, 6 листопада, активісти «Автономного опору» проведуть у Львові присвячений Нестору Махну Марш волі.

«Найбільш дієвим методом змін є побудова сильного громадянського суспільства, котре шляхом постійного тиску «знизу» на владу буде її контролювати та змусить нарешті рахуватися з простим народом. Тому закликаємо вас прийти на марш у честь пам’яті про революційну боротьбу українського народу та її славного очільника Нестора Махна, аби голосно заявити про свою громадянську позицію. Це буде нашим спільним першим кроком до справді революційних змін!» – йдеться в анонсі маршу.

Водночас активісти Правого сектора та Цивільного корпусу «Азов» Львівщини заявили, що не допустять проведення такого маршу.

«Ми закликаємо міську владу та правоохоронні органи запобігти провокаційному «Маршу волі». У випадку, якщо нашу позицію буде проігнорованою, ми, виходячи з міркувань здорового глузду і національної гордості, будемо змушені власними силами зробити все можливе задля недопущення лівого збіговиська у Львові 06.11.16 р. і в майбутньому», – заявили активісти Правого сектора.

Сам Марш волі має початися о 19:30 біля пам’ятника Андрею Шептицькому.

Зазначимо, що протистояння між право- і ліворадикалами у Львові виникає не вперше. У травні 2015 р. Правий сектор завадив «Автономному опору» провести першотравневий марш за соціальні права.


А поділитися?Вам має сподобатись...