Львівські лучники вибороли 11 медалей на Чемпіонаті України

image

Збірна Львівщини отримала 11 медалей на Чемпіонаті України зі стрільби з лука.

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, 27 січня пройшов останній день чемпіонату України зі стрільби з лука серед юніорів, що проходив у Харкові. На змаганнях львівські лучники вибороли 11 медалей.

Серед юніорів срібним призером став Олександр Панциру. 4 місце у Івана Пєркова, який лише в перестрілці поступився у боротьбі за бронзову медаль. Бронзова медаль серед жінок у стрільбі з блочного лука у досвідченої Катерини Палехи.

Із 28 січня за медалі боротимуться національного чемпіонату дорослі спортсмени, на яких очікує олімпійська вправа на дистанції 70 метрів.

За підсумками чемпіонату України серед юніорів та дивізіону блочного лука, в активі збірної Львівщини 11 нагород різного гатунку: 3 три золоті, 4 чотири срібні та 4 чотири бронзові медалі.