Львівські митники конфіскували на кордоні півтори тонни продуктів і передали їх військовим

logo


image

На польському пропускному пункті “Краковець-Корчова” українські митники вилучили півтори тонни продовольчих продуктів, які намагалися незаконно провезти до України. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Львівської митниці.

Кордон хотів перетнути мешканець Львівської області на мікроавтобусі Volkswagen Crafter, у якому перевозив незадекларовані продукти: шоколад і м’ясні вироби. Водій запевняв, що везе гуманітарну допомогу, проте відповідних документів, що могли б це підтвердити, він надати не зміг.

“В ході огляду було виявлено велику кількість ящиків з шоколадними батончиками вагою 1140 кг та майже 400кг сиров’яленої італійської шинки-хамону в герметичних упаковках”, — звітує митниця.

Львівські митники конфіскували продукти й натомість надіслали їх на потреби української армії.

Що відомоСитуація на деяких пунктах пропуску західного кордону України покращилася: черги зменшуються.Львівська обласна військова адміністрація закликала керівників громад і районних військових адміністрацій впорядкувати блокпости: вони перешкоджають проїзду військових і гуманітарної допомоги.Чоловіків призовного віку, які прибувають на Львівщину з різних областей України, зобов’язали стати на військовий облік: куди їм звертатися.

Вторгнення Росії в Україну. День сьомий. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону