Львівські митники у поштових відправленнях знайшли контрабанду холодної зброї

logo


ЛЮДИ

В обох випадках посилки прямували зі США

Фото: Львівська митниця

Днями працівники митного поста «Львів-поштовий» під час огляду міжнародного поштового відправлення знайшли лук, стріли та вістря до них. Ці знахідки митники скерували на експертизу, за результатами якої встановили, що складаний блочний лук та стріли є механічною, метальною, холодною зброєю промислового виробництва.

Окрім того, в іншій посилці львівські митники виявили дві шаблі в шкіряних піхвах. Згідно з висновками експертів, ці предмети виготовлені за зразком індійських шабель та є холодною зброєю, бойова частина якої призначена для нанесення колото-різаних ушкоджень. В обох випадках посилки прямували зі США в Одесу та одне з сіл Волинської області, на адреси приватних осіб, – повідомляють у пресслужбі Львівської митниці.

Фото: Львівська митниця

Так відправники порушили порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, товарів заборонених до пересилання.

За цими фактами склали протоколи про порушення митних правил за ст.473 Митного кодексу України. Холодну зброю тимчасово вилучили.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.