Львівські науковці хочуть врегулювання заробітних плат

logo
171620_lvivski_naukovci_hochut_vreguljuvannja_za.jpeg


Львівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України звернулась до органів державної влади.

Текст звернення оприлюднили сьогодні на офіційному сайті первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка.

Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України виступила зі зверненням щодо підвищення заробітної плати науково-педагогічним працівникам до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. 

Науковці стверджують, що постановою Кабінету Міністрів №22 від 11 січня цього року “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників” вибірково підвищено заробітні плати окремим категоріям педагогічних працівників. Вибірковий підхід до оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам викликає невдоволення у науково-педагогічних працівників. Також це суперечить статтям 57 і 61 Закону України “Про освіту”.

Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України та первинні профспілкові організації вищих навчальних закладів реагуючи на масові звернення науково-педагогічних працівників та з метою дотримання чинного законодавства, соціальної справедливості та належного мікроклімату в колективах проясть невідкладно прийняти рішення щодо поширення Постанови Кабінету Міністрів №22 від 11 січня цього року “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників” також на науково-педагогічних працівників.


А поділитися?