Львівські освітяни придбали таємних іграшок на 1,3 мільйона, відкинувши дешевші пропозиції

logo


Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів Львова 21 грудня підписав договір з ТОВ «Марсо» на закупівлю іграшок на загальну суму майже 1,3 млн грн. Про це повідомляється на порталі Prozorro, пишуть – НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ.

Читайте також

Суд поновив на роботі бухгалтера одного з управлінь мерії, яка провела незаконний платіж на 25 тис. грн
Фінансові порушення обсягом у 47,8 млн грн, або як у Садового крали гроші на смітті

За ці кошти придбали конструктори: Lego, дерев’яні та пластикові, бізіборди та сюжетно-рольові ігри. Найдешевшими були дерев’яні пазли — 300 грн/шт, найдорожчими бізіборди — 2800 грн/шт, конструктори lego — 2200. Проте встановити об’єктивну вартість іграшок досить складно, оскільки жодних документів про технічну специфікацію товару немає.

Вартість бізібордів у мережі коливається від 800 до 2500 грн за одиницю, конструктор Lego з кількістю не меншою ніж 160 деталей – від 1100 грн, а дерев’яні пазли – від 135 грн.

Крім переможця участь у торгах взяли: приватні підприємці Юрій Курилишин та Марина Фатєєва і ТОВ «Вема Кідс». Деякі із цих пропозицій були значно дешевшими і становили 719-720 тис. грн та 1,3 млн грн. Проте усіх їх відхилили переважно через відсутність гарантійних листів та попередніх договорів.

ТОВ «Вема Кідс» надіслало в Антимонопольний комітет скаргу на неправомірне визнання переможцем ТОВ «Марсо», оскільки у довідці фірми про виконання аналогічних договорів відсутня контактна інформація замовника, також у складі тендерної пропозиції надано довідку про загальні відомості учасника, у якій не була вказана інформація стосовно юридичного статусу учасника та про його організаційну-правову форму. Також не було надано будь-якої інформації про те, що учасник кваліфікації не має заборгованості зі сплати податків і зборів. Антимонопольний комітет не виніс жодного рішення, бо скаржник відмовився від своєї скарги.

ТОВ «Марсо» належить Надії Хробак і Тарасу Цибульському. Це перша перемога підприємства у публічних закупівлях.