Львівські патрульні опрацювали 500 тисяч викликів за три роки

logo


За три роки служби львівські патрульні опрацювали понад півмільйона викликів.

Читайте також

Львівські поліцейські вчилися кермувати в екстремальних умовах

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області, пише – Status Quo.

Вранці, 23 серпня, львівські патрульні розпочали робочий день з урочистого шикування, адже три роки тому, Львів став другим містом України, в якому з’явилась нова патрульна поліція. З нагоди 27-ї річниці незалежності України, інспекторам, які під час служби проявили високий професіоналізм та наполегливість, вручили подяки від начальника департаменту патрульної поліції, – полковника поліції, Євгенія Жукова.

Так, за 3 роки служби львівські патрульні опрацювали 565 164 виклики. Якщо аналізувати, то в перший рік отримали лише 68460 викликів, а вже наступні роки ця цифра виросла у 3 – 4 рази. Це говорить про те, що довіра до поліції виросла.

В середньому один екіпаж обслуговує 8-12 викликів за 12-годинну зміну. А середній час прибуття наразі складає 10 хвилин.

Патрульна поліція Львівської області обслуговує:

6 районів міста Львова
3 стаціонарні пости
700 кілометрів доріг міжнародного та державного значення
Забезпечує охорону громадського порядку на 3 пунктах пропуску через державний кордон України

Лише за перше півріччя 2018 року, львівські патрульні виявили та зупинили понад 1500 водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння. Розкрили 267 випадків крадіжок, 43 грабежа та 6 розбоїв. Виявили 9 автомобілів, якими незаконно заволоділи. Виїхали на понад 5000 сімейних сварок та оформили понад 3000 дорожньо-транспортних пригод. Також за цей час було безліч ситуацій, коли патрульні надавали людям домедичну допомогу, запускали серце, евакуйовували з палаючих будинків та відмовляли від самозгуби.

Вже більше трьох місяців у Львові існує велопатруль. Основне завдання такого підрозділу – охорона громадського порядку у парках. Велопатрульні встигли відзначитися розкриттям декількох серйозних грабежів та розбоїв, адже часто саме в парки втікають злочинці після скоєного правопорушення.

В управлінні функціонує проект «Шкільний офіцер поліції». Головна мета – забезпечити безпеку дітей. Починаючи від дорожнього руху або правил поводження з небезпечними знахідками, і закінчуючи запобіганням вчиненню правопорушень та стосунками в сім’ї.

Також у Львові запрацював ТОР (абр. від Тактико-оперативне реагування). Основною метою діяльності є допомога екіпажам патрульної поліції у вирішенні складних викликів під час виникнення надзвичайних ситуацій. Окрім складних викликів, спецпідрозділ займається забезпеченням публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів.