Львівські патрульні отримали 5 нових автомобілів

logo


image

Львівська мерія придбала 5 нових автомобілів марки Renault Sandero Stepway для патрульної поліції. Як повідомили у прес-службі ЛМР, окрім нових машин, мерія допоможе відремонтувати ще 12 автомобілів, які є в поганому технічному стані. У п’ятницю, 16 жовтня, відбулася передача автомобілів патрульним.

«Коли виникає складна ситуація, то завжди дзвонять в поліцію, і вона першою приходить на допомогу. За це вам велика подяка і честь. Зараз не прості часи в плані економіки. Та наше завдання як міста, максимально бути разом із вами. Тому ми знайшли можливість придбати 5 нових машин. Адже патрулювати місто потрібно по всіх околицях. Ми виконуємо своє зобов’язання вам допомогти, і очікуємо, що ви якісно виконуватимете своє – дбатимете за безпеку наших мешканців», – зазначив під час передачі автомобілів патрульним міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото ЛМР

Рішення про закупівлю 5 автомобілів нещодавно затвердив виконавчий комітет Львівської міськради. Вартість придбаних автомобілів не розголошують.

Керівник патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко подякував меру і громаді міста за допомогу.

«Дякую усій громаді міста, які допомогли нам в цьому році. Окрім цих нових 5 автомобілів, ще була система опалення для автомобіля оперативного реагування, комп’ютерна техніка, а також запланований ремонт 12 машин, які не виїжджають на патрулювання через незадовільний технічний стан», – відзначив Роман Пилипенко.