Львівські патрульні підстрелили агресивного собаку, який кидався на господаря

logo
154453_lvivski_patrulni_pidstrelili_agresivnogo_.jpeg


Інспектори Патрульної поліції Львова поранили з вогнепальної зброї агресивного стафордшир-тер’єра, який кидався на свого господаря. Як повідомила 1 грудня прес-служба патрульних, інцидент стався близько 07:00 біля спорткомплексу на вул. Яневій.

Працівники спорткомплексу викликали поліцію через агресивного собаку, коли правоохоронці приїхали на місце, то помітили прив’язаного до стовпа стафордшир-тер’єра

«Собака намагався розгризти повідок, а тоді рвав ганчірку, якою його відволікав господар. Собака і далі продовжував кидатися і гавкати на свого власника», – повідомили патрульні.

Господар собаки розповів, що вийшов вранці з дружиною вигуляти двох собак, однак через деякий час поведінка одного із них різко змінилася.

«Він перестав виконувати команди, почав гавкати і вкусив власника за ногу, порвавши штанину, а тоді накинувся на руку. Аби запобігти нападам на перехожих, чоловік на травмованій руці дотягнув собаку до стовпа і тоді прив’язав її», – уточнили у прес-службій патрульної поліції.

Відео патрульних інциденту зі собакою

Як виявилося, собака був без намордника. І через деякий момент він відгриз повідок, яким був при’язаний до стовпа, і почав кидатися на патрульного. Через це правоохоронець був змушений використати вогнепальну зброю

«Пес спробував напасти на поліцейського, а тоді відволікся на його напарника, який саме вийшов зі службового автомобіля. Коли агресивний собака повторив спробу нападу на патрульного, інспектор використав зброю і вцілив в око. Це лише на деякий час спантеличило чотирилапого, а тоді тварина встала і побігла в напрямку дому», – додали правоохоронці.

Інспектори викликали до потерпілого господара швидку, а також працівників ЛКП «Лев», які відловили тварину. Собаку перевірятимуть на сказ і невдовзі йому зроблять операцію. Наразі відомо, що життю собаки нічого не загрожує.


А поділитися?