Львівські патрульні почали примусово евакуйовувати порушників правил паркування

logo
157380_lvivski_patrulni_pochali_primusovo_evakuj.jpeg


Від середи патрульні разом з муніципалами почали поволі розчищати вулиці міста від запаркованого транспорту. Йдеться про проблемні ділянки, які депутати міськради внесли до «чорного списку». Це близько 20 вулиць, на яких запаркований транспорт суттєво перешкоджає руху і скорочує пропускну здатність проїжджої частини. Через це там виникають тягнучки і навіть корки.

На вулиці Коперника водії постійно лишають машини «під знаком». Навіть після попередження, що від середи евакуатори починають активно працювати, паркулів не бракує. Поліцейські викликають підмогу. «Чергова частина, евакуатор потрібно на вулицю Коперника. Кут Ференца Ліста», – дзвонить в диспетчерську поліцейський.

Сьогодні по місту працювали тільки два евакуатори муніципальної варти. Загалом їх є чотири, однак один зламався, а на ще одного досі шукають водія. Бригада, яка приїхала із чималим запізненням таки евакуйовує AUDI.

«Якщо водій згідно 265 статті Кодексу України про адмінпорушення зупинився так, що він суттєво перешкоджає руху транспорту або пішоходів, то це підстава для евакуації без водія», – розповідає заступник начальника Управління патрульної поліції Львова Юрій Качмар.

Кілька хвилин і автівка вже на евакуаторі. Патрульні склали акт огляду і відібрали пояснення свідків. Машина іде на арештмайданчик. Усі евакуйовані машини міські евакуатори звозять на арештмайданчик по вулиці Конюшинній. Для того, щоб забрати свою машину, доведеться заплатити 720 грн за послуги евакуатора 720 грн та додатково за послуги арештмайданчика – це ще 144 грн за добу. Крім цього водія ще можуть оштрафувати патрульні поліцейські.

У Ратуші кажуть, що машини з-під знаків будуть забирати цілодобово. «З кожним днем будемо активніше працювати. Закони треба виконувати, правила дорожнього руху треба виконувати. Працюємо ми спільно з поліцією», – наголошує заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

До кінця місяця на всіх 20 ділянках, які прописані в ухвалі міськради, розвішають знаки – «Працює евакуатор».


А поділитися?