Львівські патрульні виявили автомобіль-«двійник»

logo


У вівторок, 23 квітня, близько 13 години, до Галицького відділу поліції звернувся львів’янин, який повідомив, що він отримав штраф за порушення ПДР, хоча його автомобіль Rover 620 стоїть розібраний у гаражі. Чоловікові прийшов рекомендований лист, в якому було повідомлення про притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

«Чоловікові на домашню адресу прийшов рекомендований лист, в якому було повідомлення про притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, а саме: зупинку автомобіля у забороненому місці. Заявник підтвердив, що є власником автомобіля, який вказаний в повідомленні, проте його транспортний засіб вже давно стоїть у гаражі в розібраному стані», – повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівщини.

Дану інформацію передали екіпажам патрульної поліції. Через деякий час один із інспекторів 2-го батальйону, який повертався під кінець зміни до управління, побачив на вул. Княгині Ольги автомобіль моделі Rover 620 – такий, як і в заявника. Його зупинили та попросили показати водія VIN-код транспортного засобу (унікальний серійний номер, що застосовується в автомобільній промисловості для індивідуального розпізнавання кожного механічного транспортного засобу — Вікіпедія). Перевірка в базі показала, що номер кузова не співпадає з офіційним, а тому це може бути так званий автомобіль-«двійник». На місце події викликали слідчого Франківського відділу поліції.

Правоохоронці перевіряють даний факт. До слова, за ч. 1 ст. 290 ККУ (Знищення, підробка або заміна ідентифікаційного номера, номерів двигуна, шасі або кузова, або заміна без дозволу відповідних органів номерної панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу) передбачено штраф від 150 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи або обмеження волі на строк до трьох років.