Львівські патрульні здали кров для хворих на рак дітей

logo
63887_lvivski_patrulni_zdali_krov_dlja_hvorih_n.png


У світі відзначається день онкохворої дитини.

З нагоди всесвітнього дня онкохворої дитини жительки Чернівців улаштували благодійний розпродаж краму зі своїх домівок та власноруч спечених смаколиків. Усі гроші, зароблені на ярмарку, панянки передадуть до фонду, що підтримує дітей, хворих на рак, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Тим часом у Львові патрульні поліцейські здавали кров для маленьких пацієнтів. Правоохоронці вже мають донорський досвід, бо кілька разів ділилися кров’ю з тими, хто її конче потребує. Після медичної процедури копи отримали малюнки від онкохворих дітей із відділення гематології Чорнобильської лікарні. Через волонтерів патрульні передали маленьким пацієнтам листи із побажаннями швидкого одужання. “Це мій особистий вибір. Це маленька добра справа, яку, в принципі, в силах зробити майже кожному. Вона не потребує якихось особливих зусиль – витрачаєш годину часу, але реально допомогу якійсь невідомій тобі людині надаєш”, – розповів заступник керівника патрульної поліції міста Максим Підболячний.

Наприкінці минулого року в Дніпрі сотні містян вистоювали черги, щоби здати кров для поранених в АТО воїнів, яких привезли з передової до обласної лікарні імені Мечникова. На прохання медиків відгукнулися жителі не лише самого Дніпра, а й інших міст і сел області, котрі спеціально їхали, аби допомогти бійцям.

У Львові патрульні поліцейські здавали кров для онкохворих дітей
ТСН. 16:45 Сьогодні, 18:03

Усі ці правоохоронці уже мають донорський досвід, кажуть, що уже кілька разів ділилися кров’ю з тими, хто її конче потребує. Після медичної процедури копи отримали малюнки від онкохворих дітей із відділення гематології Чорнобильської лікарні.


А поділитися?