Львівські патрульні зупинили майже півтори тисячі нетверезих водіїв у 2018 році

logo
200575_lvivski_patrulni_zupinili_majzhe_pivtori_.jpeg


Для 81 водія це вже було друге порушення впродовж року, а для 21 – вже третє.ілюстративне фото: РБК

ілюстративне фото: РБК

Від початку 2018 року львівські патрульні зупинили 1459 водіїв у стані сп’яніння, повідомляє прес-служба Патрульної поліції у Львівській області.

Для 81 водія це вже було друге порушення впродовж року, а для 21 – вже третє. Згідно зі статистикою, 9 із 10 нетверезих водіїв – чоловіки, проте в останні роки збільшується частка жінок. Крім того, усе більше водіїв керують транспортом у стані наркотичного сп’яніння.

Поліція нагадує, що керування авто в стані сп’яніння є однією з найчастіших причин ДТП. За керування в нетверезому стані передбачено штраф – 10 200 гривень, а також позбавлення водійських прав на рік. За друге подібне порушення штраф зросте вдвічі, а права керувати авто позбавлять вже на три роки. За третє порушення штраф зростає до 40 800 грн, а водійських прав позбавляють на 10 років.

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху. #безпечні дороги – соціально-інформаційний проект медіа-хабу «Твоє Місто» за участі соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» та Патрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту – серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії –  група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.ком, LvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.


А поділитися?