Львівські пластуни на благодійному вечорі зібрали ₴300 тис. на потреби організації

logo


Світський вечір від пластунів. Львівський осередок Пласту влаштував благодійний захід, щоби зібрати кошти на потреби організації. До участі запросили своїх меценатів та потенційних інвесторів. Для того, аби зібрати гроші, виставили роботи на аукціон, підготували спеціальні пропозиції. Та результат перевершив очікування.

Благодійний вечір львівські пластуни влаштували вперше. До акції готувалися два місяці.

«Це є перший благодійний вечір Пласту у Львові. Мета його – акумулювати кошти і ресурси для подальшого розвитку організації. Сьогодні ми будемо знайомитися з людьми, які вже нас підтримують багато років. А також є нові зацікавлені особи, які хочуть зрозуміти, що ми за молодіжна організація», – розповів Матвій Дух, голова осередку Пласту у Львові.

Кошти, перш за все, збирали на ремонти приміщень. Мета – 100 тис. грн.

«Нас цього року буде більше двох тисяч і дорослих, і дітей, тобто нас дуже багато насправді. Але в нас є свої проблеми. Нам треба приміщення, в яких займатися. Ми частково їх маємо, нам надає місто, але вони не завжди є в тому стані, або не так, скажімо, облаштовані, щоб дітям там було завжди цікаво», – розповіла Іванна Герус, фінансовий директор львівського осередку Пласту.

У розважальній програмі – аукціон, лотерея призів для гостей та виступи спікерів. На аукціон пластуни виставили не лише витвори мистецтва, а й майстер-класи, поїздки в гори та навіть побачення із львівським архітектором.

Під час благодійного вечора вдалося зібрати близько 300 тис. грн. Витратять їх на ремонт та технічне забезпечення приміщень.