Львівські прикордонники конфіскували польський рейсовий автобус

logo
151555_lvivski_prikordonniki_konfiskuvali_polski.jpeg


Львівські прикордонники конфіскували польський рейсовий автобус за контрабанду сигарет. 40 пасажирів розсадили по кількох різних автобусах. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України, пише – Status Quo.

Читайте також

​ Іноземець хотів провезти через кордон розвідувальний пристрій
Африканку з немовлям затримали на українсько-польському кордоні

У пункті пропуску «Устилуг» у ніч на середу, 15 листопада, прикордонники Львівського загону та митники виявили у рейсовому автобусі, що прямував із Харкова до польського міста Щетин, контрабандні сигарети. 

Під час проходження контролю двоє водіїв рейсового автобуса заповнили митну декларацію, в якій вказали, що перевозять 2 тис. пачок сигарет. Проте під час поглибленого огляду прикордонники виявили у двох спеціально обладнаних сховках, влаштованих за задніми колесами, ще близько 500 пачок сигарет різних марок. 

Через приховані контрабандні сигарети в «Устилузі» вилучили автобус. Незадекларовані сигарети, вартість яких оцінили у майже 12 тис. грн. вилучили представники ДФС. Автобус марки Van Hool EOS також вилучили, як засіб переміщення контрабанди. Його вартість встановлюється.

Прикордонники не розголошують назву компанії, якій належить автобус, а також громадянство водіїв, однак на опублікуваному Держприкордонслужбою фото можна зауважити, що автобус має польські реєстраційні номери.

40 пасажирів, які їхали цим автобусом до Щетина, після виявлення контрабанди пересадили в інші автобуси, повідомила начальниця прес-служби Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.


А поділитися?Вам має сподобатись...