Львівські реставратори святкуватимуть 35-ту річницю роботи

logo
228679_lvivski_restavratori_svjatkuvatimut_35_tu.jpeg


З цієї нагоди у Львові проведуть конференцію за участі міжнародних фахівців.фото: Релігія в Україні

фото: Релігія в Україні

У грудні Львівська філія Національного науково-дослідного реставраційного центру України святкуватиме 35-ту річницю роботи. З цієї нагоди в місті проведуть урочисту академію, конференцію та круглі столи за участі міжнародних фахівців, повідомляють організатори. 

Розпочати урочисту академію планують 13 грудня в Дзеркальній залі Львівської опери. Під час заходу відзначатимуть львівських фахівців у галузі вивчення, збереження, консервації та реставрації творів мистецтва. Окрім цього, презентують альбом ХІІІ ст. «Богородиця Одигітрія» із церкви Успіння Пресвятої Богородиці та представлять візуальну презентацію реставрації іконостаса із церкви Воздвиження Чесного Хреста з монастиря Скит Манявський.

Також у цей день відкриється виставка, присвячена 35-тій річниці Львівської філії. Виставка має назву «Врятовані скарби музеїв Львова», а відвідати її можна буде в Музеї етнографії та художнього промислу на проспекті Свободи, 15. 

14 грудня реставратори також планують провести тематичні круглі столи та конференцію. Участь у круглих столах братимуть міжнародні фахівці, виступи учасників транслюватимуться українською, польською та англійською мовами.

Партнерська публікація 


А поділитися?