Львівські рятувальники знову натрапили на застарілі боєприпаси Другої світової війни. Фото

logo


22 листопада о 14:53 у с. Білявці Золочівського району знайшли предмет ззовні схожий на артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. На місце події вирушила оперативна група.

Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Львівській області.

Дві небезпечні знахідки протягом години: на Львівщині знову виявили боєприпаси часів Другої Світової війни

Подробиці знахідки 

Працівники Золочівського районного управління виявили поруч зі знайденим предметом ще два застарілі боєприпаси. Небезпечні знахідки виявили у полі на відстані 80 м від житлових будинків.

Небезпечна знахідка

За фактом виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Рятувальники нагадують про те, що боєприпаси часів війни є небезпечними. Натрапити на них можна в різних містях. В жодному разі не торкайтеся предметів, а одразу повідомляйте у Службу порятунку “101”. 

Надзвичайні події на Львівщині

22 листопада в п’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Люблінськкій,  на другому поверсі будівлі сталося займання в одній із квартир. На місце виклику прибули рятувальники, які погасили полум’я та евакуювали 15 мешканців будинку.
22 листопада о 19:13 сталася пожежа у житловому будинку в м. Соснівка. Всередині знаходилася жінка, яку врятували сусіди. Постраждалу госпіталізували до лікарні з отруєнням продуктами горіння.