Львівські школярі пройшли військовий вишкіл у Карпатах (фото)

logo


У рамках програми національно-патріотичного виховання близько 600 учнів 10 та 11 класів зі Львова взяли участь у військових вишколах, які проходили в Карпатах. Під час навчально-польових зборів школярі вдосконалювали свої практичні навички з різних військових дисциплін.

Нещодавно в Карпатах відбулися військові вишколи для учнів старших класів, які відвідують центри національно-патріотичного виховання у Львові. Близько 600 школярів 10 та 11 класів взяли участь уцих навчально-польових зборах, спрямованих на закріплення теоретичних знань практичними вміннями, пишуть Версії з посиланням на Львівську міську раду.

війсьовий вишкіл львіських школярів у Карпатах

Під час вишколів учні мали змогу поглибити свої знання та відпрацювати навички з медичної, тактичної, інженерної та мінно-вибухової справи. Окрім цього, школярі випробували свої сили на смузі перешкод, що дозволило їм перевірити власну фізичну підготовку та витривалість.

війсьовий вишкіл львіських школярів у Карпатах

війсьовий вишкіл львіських школярів у Карпатах

Начальник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк наголосив на важливості поєднання теоретичних знань з практичними навичками:

“Вивчати теорію на уроках “Захист України” – це дуже важливо, проте ці знання неодмінно повинні підкріпляти практичними вміннями. Усі дні вишколів були дуже насиченими та наповненими: вивчали тавідпрацьовували надання першої медичної допомоги, досліджували мінно-вибухову справу, вивчали тактику роботи у малих групах та разом проходили різні смуги перешкод. Заняття зі страйкболу додали справжнього екстриму. Переконані, що діти багато почерпнули з таких навчань в Карпатах”.

Ігор Прокопчук

Родом з Тернополя. Аналітик та дописувач в VERSII.IF.UA з 2014 року. Учасник Революції Гідності. Автор понад 2000 матеріалів на сайті VERSII.IF.UA та деяких інших виданнях. Любить хокей, коньяк та відпочинок на свіжому повітрі.