Львівські школярі не вчитимуться дистанційно

logo


image

Попри значне число нових виявлених інфікованих ковід за минулу добу, а їх по Львову та області – 426 осіб, з понеділка, 2 листопада, всі 117 шкіл Львова відчиняються і діти продовжують навчання. Очно. Про це повідомила заступник міського голови з гуманітарних питань, а ще – керівник міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна. «В школах працюємо в тому форматі, в якому починали працювати у вересні, тобто якщо будуть хворі в класах серед учнів чи серед працівників, призупинятимемо навчання в цих окремих класах так, як ми це робили з початку навчального року, – сказала Галина Слічна. – Що стосується садочків, то й садочки продовжують роботу».

Нагадала чиновник і про те, що станом на сьогодні через нездужання працівників зачинені три дошкільні навчальні заклади. З 2 листопада вже мають вийти з карантину садок №57 та садок № 44. З 3-го – № 153. Але з понеділка розпочне карантин дитяча установа №130, де тестуванням підтверджено ковід в кількох працівників.

Коментує ситуацію і міський голова Львова Андрій Садовий. «Ми не можемо спрогнозувати наступний рік, але діти і так дуже багато втратили за цей карантин, – сказав, зокрема, мер у ранковому ефірі радіо «Люкс ФМ». – Тому я вважаю, що треба йти до школи. Все-таки навчання в класі, вчитель, особливо для маленьких дітей, – це має бути норма. Це поза дискусією».

А ще Львівський міський голова повідомив про те, що від ускладнень коронавірусу померла заступник директора гімназії «Престиж» Галина Фурман, і висловив співчуття рідним заслуженої вчительки.

Щодо загалом статистичних викладок по коронавірусу, то, відповідно до звіту, що його оприлюднила пресова служба міської ради, на ранок 30 жовтня у Львові та на Львівщині підтверджено 29314 випадків інфікування, з них 847 – летальні. 11499 пацієнтів на території області одужали.

За час карантину, від 12 березня, до обласної інфекційної лікарні звернулась 10431 особа, госпіталізовані – 2448, на амбулаторному лікуванні – 7983, виписаний –2261 пацієнт. Зараз у лікарні – 186 осіб, у реанімації – 8, на апараті ШВЛ – 4. У 8-й міській лікарні – 115 пацієнтів, у 1-й – 85, у Лікарні швидкої медичної допомоги – 246.

По п’ятій лікарні, котра вже кілька днів тому почала приймати хворих на ковід, статистика наразі не подається.

Згідно з інформацією на сайті ЛОДА, в області за попередню добу госпіталізовано з підозрою на коронавірус 137 осіб. У стаціонарах – 1770 хворих. 134 особи перебувають у відділеннях реанімації. 39 – на апаратах ШВЛ. 

І вже відомо, що з понеділка, 2 листопада, червоний рівень небезпеки буде встановлено у Пустомитівському та Сокальському районах.

Решта районів і місто Львів – у «помаранчевій зоні».

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів