Львівські школярі перемогли на всеукраїнському конкурсі бізнес стартапів

logo


image

20 січня учні СЗШ № 29, що у Винниках (місто у складі Львівської міської територіальної громади), здобули перемогу на всеукраїнському онлайн бізнес-таборі з підприємництва “USINESS CAMP 2021”.

Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє “Еспресо.Захід”.

Читай також: Український стартап випустить африканську колекцію NFT марок – ФОТО

“Неймовірна подія у житті нашої школи. Лапицький Максим ( 10-Б клас), Грендиш Вікторія (10-А клас), Гординська Христина (9-А клас), Добровна Христина (9-Б клас) Савка Юлія (9-Вклас) та їх вчитель Климко Ярина (соціальний педагог) взяли участь в  онлайн бізнес-таборі з підприємництва. У результаті тритижневого навчання підприємницьких навичок, команда, під назвою YES (Your Eco Solution) придумала свій перший стартап з переробки фіскальних чеків на литий папір. Після тривалих очікувань та оцінювання всіх стартапів, саме учні з нашої школи потрапили у топ-6 найкращих бізнес ідей із всієї України. А вже 20 січня 2022 року, здобули заслужену перемогу у цьому надзвичайному проекті”, – пише дирекція школи.

Також там зазначили, що така подія є “показовою для кожного школяра і вкотре підтверджує той факт, що навіть навчаючись у стінах звичайної школи учень може втілити будь-яку найзаповітнішу мрію в реальність і стати переможцем! “

Додамо, що учні оримали цінні призи: 6 планшетів компанії Apple.

Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!