Львівські студенти показали бійцям АТО «вмираючого Путіна»

logo
55879_lvivski_studenti_pokazali_bijcjam_ato_vmi.jpeg


Скрін з відео.

Студенти українського католицького університету на Старий Новий рік повезли у зону АТО свій Вертеп. Так вони роблять вже кілька років поспіль, однак цього разу традиційне релігійне дійство дещо осучаснили, повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР із посиланням на «Канал 24».

В інтерпретації львів’ян, окрім традиційних Царів, Ангела, Чорта та інших героїв, з’явилися волонтерка та боєць. За сюжетом, він повертається з війни додому, а вона намагається його підтримати морально та адаптуватися до мирного життя. Чорти тут розмовляють молодіжним сленгом та намагаються переконати вояка стати на бік зла – «провести мирний референдум та віддати в довгострокову оренду сусідові шмат землі».

А от Ірод у студентському вертепі – це образ російського президента Путіна. Щоправда, тут він вже прикутий до інвалідного візка і в сорочці, схожій на гамівну, як для агресивних психічнохворих людей. Він поводиться неадекватно, весь час співає російські частівки, тобто – тотально схиблений чоловік. Закінчується все хепі-ендом – Смерть забирає Ірода-Путіна.

За тиждень студенти зі своїм Вертепом об’їхали 15 населених пунктів. Окрім вистави, привезли бійцям і продукти.


А поділитися?