Львівські залізничники модернізували для армії позашляховик

logo
155295_lvivski_zaliznichniki_modernizuvali_dlja_.jpeg


05.12.2017, 12:46

волонтеры, армия, внедорожник, железнодорожникиЗалізничники пасажирського депо Львів завершують ремонт та модернізацію чергового позашляховика для потреб української армії. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

У пасажирському вагонному депо Львів завершуються ремонтно-відновлювальні роботи позашляховика Opel Frontera, який найближчим часом планують передати у розпорядження одного з підрозділів Збройних сил України, що дислокується у зоні бойових дій на сході держави. Це вже сьомий легковий автомобіль, а загалом 21-й транспортний засіб, який залізничники львівського пасажирського депо з власної ініціативи, своїми силами та за допомоги колег і волонтерів відремонтували, модернізували для потреб українських армійців та військових медиків.

За словами старшого майстра транспортного цеху пасажирського вагонного депо Львів Ореста Глухого, аби довести цей автомобіль, як і більшість попередніх, до ладу, довелося витратити чимало зусиль, адже зазвичай у таких випадках доводиться мати справу з машинами, які по кілька років стояли “під парканом” або вже побували у зоні бойових дій і повністю вичерпали свій ресурс не лише через екстремальні умови експлуатації, а й унаслідок ворожих бомбардувань та обстрілів.

Чи не найбільша проблема полягає в тому, що до старих автомобілів, які ставлять “на колеса”, годі знайти потрібні запчастини. На щастя, чимало працівників депо мають власні авто, тож у кожного в гаражі знайдеться якась потрібна для спільної справи деталь. Якщо чогось таки бракує, звертаються за допомогою до колег чи друзів з інших підприємств, волонтерів, щось купують за кошти, зібрані колективом депо. Крім того, у транспортному цеху працюють досвідчені водії-механіки, які часто застосовують раціоналізаторський підхід до вирішення проблеми. Наприклад, у Frontera хлопці “припасували” бензонасос від Lanos.

Железнодорожники пассажирского депо Львов завершают ремонт и модернизацию очередного внедорожника для нужд украинской армии. Об этом сообщает пресс-служба Львовской железной дороги.

В пассажирском вагонном депо Львов завершаются ремонтно-восстановительные работы внедорожника Opel Frontera, который в ближайшее время планируют передать в распоряжение одного из подразделений Вооруженных сил Украины, дислоцирующегося в зоне боевых действий на востоке страны. Это уже седьмой легковой автомобиль, а всего 21-ое транспортное средство, которое железнодорожники львовского пассажирского депо по собственной инициативе, своими силами и с помощью коллег и волонтеров отремонтировали, модернизировали для нужд украинских армейцев и военных медиков.

По словам старшего мастера транспортного цеха пассажирского вагонного депо Львов Ореста Глухого, чтобы довести этот автомобиль, как и большинство предыдущих, пришлось потратить немало усилий, ведь обычно в таких случаях приходится иметь дело с машинами, которые по несколько лет стояли “под забором “или уже побывали в зоне боевых действий и полностью исчерпали свой ресурс не только в экстремальных условиях эксплуатации, а и в результате вражеских бомбардировок и обстрелов.

Едва ли не самая большая проблема заключается в том, что для старых автомобилей, которые ставят “на колеса”, не найти нужные запчасти. К счастью, многие работники депо имеют собственные авто, поэтому у каждого в гараже найдется какая-то нужная для общего дела деталь. Если чего-то таки не хватает, обращаются за помощью к коллегам или друзьям с других предприятий, волонтерам, что-то покупают за средства, собранные коллективом депо. Кроме того, в транспортном цехе работают опытные водители-механики, которые часто применяют инновационный подход к решению проблемы. Например, в Frontera ребята “подогнали” бензонасос от Lanos.


А поділитися?