Львівських книгоманів запрошують на зустріч з лауреткою премії Конрада

logo


Завтра, 12-го листопада, до Львова завітає цьогорічна лауреатка премії ім. Джозефа Конрада – Жанна Слоньовська. Увечері вона зустрінеться з читачами у кав’ярні.
фото: tvoemisto.tv

фото: tvoemisto.tv

У розмові з Галиною Шиян – письменницею, перекладачкою і фотографинею – українка Жанна Слоньовська розповідатиме про свій роман про Львів, який приніс їй престижну перемогу. Також польська письменниця поділиться перспективами, які відкриває премія Конрада.

Прийти на зустріч із Жанною Слоньовською можуть усі охочі завтра, 12 листопада, до Львівської копальні кави. Захід розпочнеться о 18:00. Вхід – вільний.

Жанну Слоньовську нагороджують премією Конрада. Фото: Facebook

Нагадаємо, 30 жовтня Жанна Слоньовська стала лауреатом літературної премії ім. Джозефа Конрада за роман «Дім з вітражем», дія якого відбувається у Львові. У інтерв’ю для Tvoemisto.tv письменниця зауважила: «Роман «Дім з вітражем» я писала для поляків польською мовою, намагалася розповісти про свій і про наш Львів, про радянські реалії міста. Хотіла написати про той Львів, про який вони ніколи не чули, адже зафіксувалися на 1944-му році, коли він перестав бути польським».

Довідка. Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського заснована 2007 року Польським Інститутом у Києві. Польсько-українське журі щороку призначає премію одному письменнику за послідовність у реалізації творчого шляху, інноваційність форми, ламання стереотипів, універсальність послання. При цьому претенденти не можуть номінувати себе самі.

Опублікувала Людмила Рубцова