Львівських патрульних навчать мови жестів (Відео)

logo


Львівських патрульних вчать мови жестів Львівських патрульних вчать мови жестів 5 канал

Львів

17.05.2019 11:25

Нової мови копів навчають викладачі благодійного фонду “Фундація духовного відродження”

Львівські копи вивчають мову жестів. Поліцейські певні, що ці знання покращать їхнє спілкування з людьми, які мають вади слуху та мови.

За темою

>
“Світ, я чую тебе!”: спецпроект із відновлення слуху в дітей потребує допомоги

Інспектори кажуть, що часто зустрічають людей з інвалідністю, яким потрібна допомога, проте порозумітися важко. Тому патрульні пройдуть 10 уроків з вивчення мови жестів . Навчання відбуватимуться двічі на тиждень.

За цей час поліцейські зможуть вивчити алфавіт та найнеобхідніші фрази. Нової мови копів навчають викладачі благодійного фонду “Фундація духовного відродження”. Окрім патрульних, курс вивчення мови жестів ініціатори планують провести для медиків і держслужбовців.

“До нас люди звертаються в критичних ситуаціях і не завжди в нас буде можливість записати на папірці, в телефоні… тому якісь елементарні жести ми повинні вміти використовувати”, – вважає інспектор патрульної поліції Віра Проців.

“Жестова мова є надзвичайно легкою, бо це мова емоцій, мова тіла. І впродовж дня ми часто використовуємо такі позначення, які є жестовою мовою”, – запевнив викладач Олег Плішило.

Читайте за темою