Львівський айтішник пробіг 180 км за день заради своєї мрії

logo
156871_lvivskij_ajtishnik_probig_180_km_za_den_z.jpeg


Тепер чоловікові залишається тільки чекати на результат.

Львівський непрофесійний спортсмен пробіг 180 км за одну добу. Директор ІТ-компанії Валерій Шипунов зробив це, бо мріє потрапити в полярну експедицію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учасників цієї мандрівки обирають голосуванням, тож добовим забігом чоловік спробував привернути до себе увагу та зібрати якомога більше голосів. Якщо це станеться, він буде першим українцем, який потрапить у семиденний тур Арктикою, за час якого має пройти 300 кілометрів. “Мені дуже хочеться представити там Україну”, – зізнався Шипунов.

ВідеоЛьвівський непрофесійний спортсмен заради полярної експедиції за добу пробіг 180 кілометрів

Святкувати закінчення марафону до Валерія прийшли друзі, які цілу добу підтримували його. За цей час за українця проголосувало більше тисячі людей. “Ми зберемо всі відео що знімались, всі фото, зробимо якийсь ролик – і відправимо напряму, щоб вони подивилися і побачили, що людина дійсно хоче”, – пообіцяла подруга бігуна Оксана Олещенко.

Читайте також: Львів’янин біжить 200-кілометровий супермарафон заради мрії про Арктику

Як уже повідомлялося, випробуванням для Валерія стали не тільки кілометраж і час, а ще й погода, бо вдень у Львові йшов дощ, а надвечір засніжило. Під ногами слизько і мокро, але спортсмен каже, що не зважає на таку ситуацію – за полярним колом умови будуть значно гірші. Тим часом його рейтинг на профільному сайті виріс суттєво – і хлопець опинився на 19-му місці.


А поділитися?