Львівський активіст через суд зобов’язав мережу супермаркетів електроніки надавати послуги українською

logo
200194_lvivskij_aktivist_cherez_sud_zobov_jazav_.jpeg


Супермаркет електроніки “Алло” подав апеляцію на рішення суду першої інстанції через небажання українізувати свій сайт.

16 липня апеляційний суд підтвердив правильність рішення суду першої інстанції, який визнав неправомірним ненадання інформації українською мовою та зобов’язав її надавати мережу супермаркетів електроніки “Алло”, – передає 032.ua.

Нагадаємо, 21 лютого 2017 року львівський активіст Святослав Літинський подав до суду на ТзОВ “Алло” про те, щоб йому надали інформацію про усі товари на сайті компанії українською мовою. 4 серпня 2017 року Франківський райсуд Львова задовольнив позов та зобов’язав перекласти усю інформацію в магазині та на інформаційному порталі компанії українською мовою.

Читайте також: На вулицях Львова з’явилися чорні куби, які маркують місця терору та Голокосту, – ФОТО

Представники мережі супермаркетів електроніки подали апеляцію, яку програли 16 липня 2018 року.

За словами Святослава Літинського, сайт компанії “Алло” переклали на українську, за час між першою та другою інстанціями.

“Правда, за замовчуванням він не визначає мову споживача – доводиться робити зайвий крок – перемикати мову. Але і то хліб”, – зазначив активіст.

Нагадаємо, львів’янин Святослав Літинський відомий тим, що неодноразово вигравав судові позови до компаній, які відмовляються надавати споживачам інформацію про свої товари чи послуги українською мовою. У списку компаній, які Святослав Літинський зобов’язав спілкуватись українською, зокрема, є “СпортЛайф”, “Цитрус”, “Косметікс” та інші.


А поділитися?Вам має сподобатись...