Львівський бігун потрапить до Арктики навіть раніше, ніж планував

logo


Група мандрівників-відчайдух рушить до полярних снігів уже в лютому.

Директор IT-компанії і непрофесійний бігун зі Львова 29-річний Валерій Шипунов, відомий 180-кілометровим забігом, отримав пропозицію від однодумців-екстремалів піти у власну експедицію за полярне коло.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

ВідеоЛьвівський бігун отримав від однодумців запрошення поїхати у полярну експедицію

Валерій Шипунов брав участь у конкурсі, переможець якого мав у квітні потрапити у семиденний тур Арктикою, за час якого мусив здолати 300 кілометрів. Валерій у конкурсі не виграв, але отримав пропозицію від однодумців-екстремалів, які запланували схожу експедицію за полярне коло.

Львівський бігун отримав від однодумців запрошення поїхати у полярну експедицію

Група мандрівників-відчайдух рушить до полярних снігів уже в лютому. Шипунов каже, що задоволений навіть більше, ніж якби переміг у конкурсі.

“У першу чергу через те, що мені хотілося, щоб ця подія була символом. Символом того, що нам слід не боятися невдач. І дуже часто, якщо ми про свою ціль пам’ятаємо, то ми її досягнемо. Не обов’язково в той спосіб, який ми спочатку уявляли”, – пояснив спортсмен.

Нагадаємо, раніше марафонець брав участь у забігу на 200 кілометрів, переможець якого мав у квітні 2018 року долучитися до семиденного екстремального переходу на собачих упряжках Арктикою. Під час туру планувалося здолати 300 кілометрів снігів. Однак Шипунов у конкурсі не виграв – першість здобула дівчина з Киргизстану.