Львівський бронетанковий завод замовив модернізацію приладів спостереження на понад 12 млн грн

logo


Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», продовжує виконання Державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Зокрема на майданчику закупівель ProZorro було оприлюднено два замовлення на модернізацію приладів нічного бачення для бронетехніки. Про це повідомляє Defense Express.

Так, замовлена послуга з модернізації дев’яти комплектів приладів для танків. Мова йде про модернізацію приладу ТКН-3 (3Б) до виду ТКН-3УМ (БУМ), прицілу ТПН1-49-23 до виду ТПН1-49-23УМ та приладу ТВНЕ-4Б (4ПА) до виду ТВНЕ-4БУМ з вартістю робіт у 8 253 483,44 гривні.

Модернізований комбінований (денний та нічний) прилад спостереження командира танка ТКН-3УМ

Слід додати, що ТКН-3УМ (БУМ) є комбінованим (денний та нічний) приладом спостереження командира танка, ТВНЕ-4БУМ — прилад нічного бачення водія, а ТПН1-49-23УМ — це модернізований приціл навідника. Всі три модифікації мають підвищені якісні характеристики за рахунок проведення глибинної модернізації без зміни зовнішніх розмірів.

Модернізований прилад нічного бачення водія ТВНЕ-4БУМ

Також львівські зброярі замовили послуги з модернізації 10 приладів нічного бачення водія ТВНО-2 до ТВНО-2УМ на суму у 3 888 603,36 гривні.

Переможцем в обох тендерах обрано приватну компанію UA.RPA, яка входить до ГС «Ліга оборонних підприємств України». Кінцевий строк дії договору в обох випадках — до 31 грудня цього року.

Модернізований приціл навідника ТПН1-49-23УМ