Львівський дизайнер створює красу зі сміття (ВІДЕО)

logo


Share

Tweet

Pinterest

reddit

Міленіали хочуть працювати віддалено, турбуються питаннями зміни клімату і захисту навколишнього середовища та найбільше довіряють лідерам неприбуткових організацій

Компанія Deloitte презентувала дослідження Deloitte Global Millennial Survey. Воно демонструє, що турбує суспільство.

Головні висновки дослідження:

Міленіали (народились з 1981 по 1996 рік) і Z-ти (народились з 2000 по 2009 рік) ставляться до свого здоров’я уважніше, ніж покоління X (з 1960 по 1979 роки). Проте майже половина міленіалів та представників покоління Zпостійно знаходяться у стані стресу або тривоги. Рівень стресу міленіалів в Україні менший, ніж міленіалів у світі.

Близько чверті опитаних міленіалів, як у світі, так і в Україні, впевнені, що їхнє покоління буде менш щасливим, ніж покоління їхніх батьків.

Головними причинами стресу серед міленіалів в Україні та світі є благополуччя сім’ї та довгострокова фінансова стабільність. Для представників покоління Z топ-фактором стресу є кар’єрні перспективи.

Рівень стресу під час пандемії знизився на кілька відсотків у порівнянні з докарантинним періодом. Це пов’язано з тим, що криза змусила нас дещо сповільнитися та «видихнути».

Міленіали у світі демонструють трохи більшу фінансову відповідальність щодо заощаджень та витрат на задоволення миттєвих потреб, ніж представники покоління Z та міленіали в Україні.

Найбільше міленіалів та представників покоління Z у світі турбують питання зміни клімату і захисту навколишнього середовища. В Україні ж найбільше занепокоєння викликають політична нестабільність і воєнні конфлікти в державі.

Цього року відсоток міленіалів у світі, які припускають, що можуть залишити поточне місце роботи в найближчі 2 роки, є найнижчим за всю історію дослідження, тобто з 2012 року.

Більшість міленіалів в Україні впевнені, що Четверта промислова революція не матиме жодного впливу на їхню роботу. Водночас більшість міленіалів та представників покоління Z у світі переконані, що вона вдосконалить їхню працю та дозволить зосередитися на роботі з вищим рівнем доданої вартості.

Більше 60% міленіалів та представників покоління Z у світі вказали, що коли пандемія скінчиться, вони хотіли б мати можливість частіше працювати дистанційно.

Близько половини респондентів зазначили, що бізнес має позитивний вплив на суспільство. Однак, за останні 2 роки відсоток міленіалів у світі, які вважають, що бізнес позитивно впливає на суспільство, знизився на 25%. Під час пандемії оцінка позитивного впливу бізнесу на суспільство знизилася ще більше.

Ключовою причиною початку та припинення відносин з бізнесом для міленіалів у світі є вплив бізнесу на навколишнє середовище. Для міленіалів в Україні таким фактором є розрив винагороди топ-менеджменту компаній та середньостатистичних співробітників.

Міленіали у світі найбільше довіряють лідерам неприбуткових організацій, а українські міленіали – активістам. Найменше респонденти і в Україні, і у світі довіряють політичним лідерам.

Майже третина респондентів у світі до початку пандемії була впевнена, що економічна та соціальна/політична ситуації в їхніх країнах покращиться протягом наступних 12 місяців. В Україні були налаштовані навіть більш оптимістично – понад 40% сподівалися на покращення.