Львівський госпіталь прийняв 82 поранених та травмованих бійців

logo


Вчора до Львова прибуло 82 поранених та травмованих воїнів, які постраждали в боях з російськими окупаційними військами.

Про це сьогодні, 1 березня, повідомив начальник військового медично-клінічного центру Західного регіону Володимир Книгицький.

За його словами, це – небагато.

Всі бійці з різних регіонів України та різних військових частин. Важких серед них немає, всі мають відносно незначні поранення: контузії, черепно-мозкові травми, поранення рук або ніг.

«На жаль, після евакуації вони не змогли пройти повне обстеження в інших госпіталях. Тому ми їх дообстежили та визначилися з необхідним об’ємом подальшого лікування», – каже він.

Володимир Книгицький нагадав, що зараз вже не 2014 рік, всі бійці пройшли медичну підготовку та мають відповідний захист, як от бронежелети та шоломи. Тому поранень у грудну клітину чи живіт набагато менше.

За його словами, у Трускавці розгорнуто госпіталь для поранених, які не потребують лікування у стаціонарі. Там вони проходитимуть реабілітацію.

«Жоден з бійців не залишаться без уваги», – запевнив він.

Володимир Книгицький зауважив, що зараз госпіталь забезпечений всім необхідним. Проте на сайті центру є рахунок, куди можна перераховувати кошти. І як тільки лікарі визначаться з потребами, вони використають ці кошти за призначенням.

Нагадаємо також, як повідомляв «Вголос», військові на Львівщині просять мешканців не встановлювати самовільно блокпости.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!